• Wedstrijdtafel en scheidsrechterindeling

    Datum Zaal Tijd Thuis team Uit team Verenigingsofficials Scheidsrechter
    28-jan Cluse de 09 :00 OBW E1# Groessen E1 Gerritzen, C. (Céleste), Wijnschenk, Z. (Zoë) Branderhorst, L. (Lisa)
        09 :55 OBW DC1 Artemis '15 DC1 L.J.F. (Lianne) van, Hugen, E. (Emma), Goris, S.M.W. (Sophie) Marwijk-Pouwels, L.J.F. (Lianne) van
        11 :55 OBW DA2 Huissen HV DA1 Wielen, M. (Merel) van der, Vreman-Lether, R. (Rianne), Haan, K. (Kim) de Jansen, E. (Evi)
        13 :05 OBW DS4 Artemis '15 DS2 M. (Maaike) den, Paar, K. (Kim), Lucassen, H.C. (Hanna) Balvert-Herbes
        14 :15 OBW DS5 Duiven DS3 J. (Jacqueline) van, Paar, K. (Kim), Lucassen, H.C. (Hanna) Dijk-Peters
      Lentemorgen 09 :00 OBW F1 Artemis '15 F3 nog niet bekend Boshoven, K. (Kirsten)
        09 :45 OBW E2 Brummen E1 Gerritzen, C. (Céleste), Wijnschenk, Z. (Zoë) Boshoven, K. (Kirsten)
        10 :40 OBW DC2 DG&L '16 DC4 Kleyn, M. (Marcel) de, Peters, M. (Marijn) Schennink, M. (Mieke)
        11 :40 OBW DB2 Erix DB1 Kleyn, M. (Marcel) de, Peters, M. (Marijn) Maertzdorff, I. (Ilona)
        12 :55 OBW DS1 WHC DS1 nog niet bekend J (Joost) Meulendijks
        14 :05 OBW HS1 Duiven HS2 nog niet bekend H. (Harrie) Hamers
        15 :15 OBW DS3 DFS Arnhem DS2 nog niet bekend G.J. (Gert-Jan) Wientjes
        16 :25 OBW DS2 Dalfsen DS2 Veen, J.C. (Joyce) van, Doppen, A.M. (Annick) C. (Cor) Jacobs
    4-feb Lentemorgen 09 :00 OBW F2 OBW F1 nog niet bekend Möller, B. (Barry)
    6-feb Cluse de 20 :30 OBW DMW1 Angeren DMW2 Scholten, S.C.M. (Sanne) Span, M.M.B. (Marianne)
    18-feb Cluse de 09 :00 OBW E2 DFS Arnhem E4 Reijmer, R. (Rianne), Scheepbouwer, D. (Daniëlle) Slokker, D. (Daniëlle)
        09 :55 OBW DB2 Minerva DB1 Reijmer, R. (Rianne), Scheepbouwer, D. (Daniëlle) Span, M.M.B. (Marianne)
        10 :55 OBW DB1 DG&L DB2 Sanders, J.H.T (Janneke), Teunissen, F.J. (Fanny) Lendering, R. (Robin)
        11 :55 OBW DS3 Ha-STU DS1 Sanders, J.H.T (Janneke), Teunissen, F.J. (Fanny) M. (Marcio) Vriezen
        13 :05 OBW DS2 LHC DS2 Froon, M (Martine), Smulders, A.M. (Sandra) Duiven 1 (Duiven) Scheidsrechter
      Lentemorgen 09 :00 OBW F1 Duiven F2 nog niet bekend Gesthuizen, S. (Sarah)
        09   OBW F2 Artemis '15 F3 nog niet bekend Lemm, V.A.M. (Vera)
        09 :45 OBW DC1 Pacelli DC2 Scheers, L. (Loes), Meijer, I.M. (Isabel) Gesthuizen, S. (Sarah)
        10 :45 OBW DC2 Erica'76 DC1 # Scheers, L. (Loes), Meijer, I.M. (Isabel) Lemm, V.A.M. (Vera)
        11 :45 OBW DA2 Reehorst DA1 Bodd, P. (Paul) Kemper, N. (Nynke)
        13 :10 OBW DS1 LHC DS1 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Bodd, P. (Paul) J.C. (Hans) Udo
        14 :20 OBW DS5 Ha-STU DS3 Ophuizen, M.J.G. (Marit) van, Jacobs, F. (Femke) Willemsen, L. (Linn)
        15 :30 OBW DS4 Ha-STU DS2 Veer-Zweers, D. (Dagmar) van der, Reus-Derksen, P.W.E. (Petra) de Boshoven, A. (Alphons)
        16 :40 OBW E1# DFS Arnhem E5 Veer-Zweers, D. (Dagmar) van der, Reus-Derksen, P.W.E. (Petra) de Marwijk-Pouwels, L.J.F. (Lianne) van
    6-mrt Lentemorgen 20 :30 OBW DMW1 Brummen DMW1 Kleinpenning, A.P.M. (Ankie), Ceresa, I. (Isa) Boshoven, A. (Alphons)
    10-mrt Lentemorgen 18 :00 OBW DS2 Achilles AHV DS1 Hulshoff-Willemsen, D. (Danny), Pothof, S. (Sylvia) H. (Harrie) Hamers
        19 :20 OBW DS1 HVBS DS1 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Hulshoff-Willemsen, D. (Danny) J.H.J. (Hans) Wissing
        20 :30 OBW HS1 Achilles AHV HS2 Reijmer, L. (Lianne), Liebrand-Waarbroek, P. (Petra) E. (Evert) Brussen
    11-mrt Cluse de 10 :30 OBW DS3 Groessen DS2 nog niet bekend H. (Harrie) Hamers
        11 :40 OBW DS5 Havana DS2 Hendriks, E. (Emmy), Scheers, J. (Janny) Willemsen, L. (Linn)
        12 :50 OBW DS4 Quintus (H) DS1 Marwijk, M. (Maureen) van, Geven, D.A.A.G. (Debby) Lamers, S. (Sharon)
      Lentemorgen 09 :00 OBW F1 Loo F1 nog niet bekend Schennink, M. (Mieke)
        09   OBW F2 Brummen F1 nog niet bekend Peelen, N.R. (Nathalie)
        09 :45 OBW E1# Loo E1# Willemsen, S.D. (Sanne), Boerhof, M.E. (Marlou) Peelen, N.R. (Nathalie)
        10 :40 OBW E2 Duiven E2 Willemsen, S.D. (Sanne), Boerhof, M.E. (Marlou) Schennink, M. (Mieke)
        11 :35 OBW DC2 DG&L '16 DC3 Loef, J. (Jitske), Gerritzen, C. (Céleste) Wiel, I. (Iris) ter
        12 :35 OBW DC1 DG&L '16 DC2 Loef, J. (Jitske), Gerritzen, C. (Céleste) Möller, B. (Barry)
        13 :35 OBW DB1 DFS Arnhem DB1 Verborg, F.H.J. (Frank), Timmermans, J. (Jan-Willem) Maertzdorff, I. (Ilona)
        14 :35 OBW DA2 Angeren DA1 Verborg, F.H.J. (Frank), Timmermans, J. (Jan-Willem) Span, M.M.B. (Marianne)
    18-mrt Cluse de 09 :50 OBW DA2 Pacelli DA2 Staring, R. (Rianne), Melgers, K. (Kyra) Jansen, M. (Margo)
    25-mrt Cluse de 09 :00 OBW E1# DFS Arnhem E3 Wijnschenk, Z. (Zoë), Hugen, E. (Emma) Oortveld, E.R. (Ellen)
        09 :55 OBW E2 Grol E2 Wijnschenk, Z. (Zoë), Hugen, E. (Emma) Lemm, V.A.M. (Vera)
        10 :50 OBW DC2 Minerva DC1 Steeg, A.E. (Anouk) van de, Paar, K. (Kim) Wiel, I. (Iris) ter
        11 :50 OBW DC1 Udi '96 DC1  # Steeg, A.E. (Anouk) van de, Paar, K. (Kim) Branderhorst, L. (Lisa)
      Lentemorgen 09 :00 OBW F1 Angeren F1 nog niet bekend Aaldering, M. (Marieke)
        09   OBW F2 Duiven F1 nog niet bekend Pleiter, L. (Lonneke)
        09 :45 OBW DB2 Quintus (H) DB1 Veen, J.C. (Joyce) van, Koenders, J. (Judith) Scholten, R. (Robin)
        10 :45 OBW DB1 Angeren DB1 Veen, J.C. (Joyce) van, Koenders, J. (Judith) Gesthuizen, S. (Sarah)
        11 :45 OBW HS1 UGHV HS2 Kleinpenning, A.P.M. (Ankie), Ceresa, I. (Isa) nog niet bekend
        13 :05 OBW DS1 Overwetering DS1 Bosch, A.W.H.C. (Tonnie), Kleinpenning, A.P.M. (Ankie) nog niet bekend
        14 :15 OBW DS2 CVO DS1 Bodd, P. (Paul), Peters, M. (Marijn) nog niet bekend
        15 :25 OBW DS5 Minerva DS2 Bodd, P. (Paul), Peters, M. (Marijn) Tilleman, R. (Romy)
        16 :35 OBW DS3 Minerva DS1 Hooijman, I. (Ivana), Peters, F.F.H (Felicia) nog niet bekend
    17-apr Cluse de 20 :30 OBW DMW1 DFS Arnhem DMW3 Koenders, I.M (Iris), Koenders, J. (Judith) Ariës, L. (Liseth)