Cookie beleid sv OBW

De website van sv OBW is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

6e klasse 22

6e klasse 22

Datum Thuis Uit Uitslag
10-06-2023 DZC '68 6 ZZC'20 6 10 - 1
03-06-2023 OBW 4 OBW 3 4 - 3
27-05-2023 OBW 3 DZC '68 6 4 - 3
23-05-2023 OBW 3 AZSV 9 7 - 1
20-05-2023 Concordia-W 5 DZC '68 6 0 - 5
20-05-2023 ZZC'20 6 FC Bergh 7 1 - 4
20-05-2023 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 DZC '68 11 2 - 1
20-05-2023 AZSV 9 FC Dinxperlo 4 0 - 1
20-05-2023 Terborg 3 OBW 3 0 - 0
17-05-2023 FC Dinxperlo 4 Concordia-W 5 3 - 2
16-05-2023 OBW 3 ZZC'20 6 7 - 1
13-05-2023 FC Bergh 7 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 3 - 0
13-05-2023 FC Dinxperlo 4 OBW 4 2 - 1
13-05-2023 DZC '68 6 AZSV 9 1 - 1
13-05-2023 Terborg 3 Concordia-W 5 6 - 3
06-05-2023 OBW 3 AZSV 9 -
06-05-2023 DZC '68 11 FC Bergh 7 1 - 5
06-05-2023 Terborg 3 OBW 4 1 - 5
06-05-2023 ZZC'20 6 Concordia-W 5 0 - 3
29-04-2023 OBW 4 Concordia-W 5 2 - 5
29-04-2023 FC Bergh 7 ZZC'20 6 6 - 0
29-04-2023 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 Terborg 3 0 - 2
29-04-2023 AZSV 9 DZC '68 6 1 - 4
22-04-2023 OBW 4 AZSV 9 1 - 3
22-04-2023 DZC '68 11 ZZC'20 6 1 - 2
22-04-2023 FC Bergh 7 OBW 3 1 - 2
22-04-2023 Terborg 3 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 5 - 1
15-04-2023 OBW 3 DZC '68 11 6 - 0
15-04-2023 FC Bergh 7 OBW 4 1 - 1
15-04-2023 Concordia-W 5 AZSV 9 0 - 3
15-04-2023 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 DZC '68 6 2 - 4
15-04-2023 ZZC'20 6 Terborg 3 0 - 11
08-04-2023 OBW 3 OBW 4 5 - 1
08-04-2023 DZC '68 6 Concordia-W 5 5 - 4
01-04-2023 FC Dinxperlo 4 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 2 - 0
25-03-2023 FC Bergh 7 Terborg 3 3 - 1
25-03-2023 DZC '68 11 OBW 4 2 - 2
25-03-2023 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 AZSV 9 2 - 3
25-03-2023 ZZC'20 6 FC Dinxperlo 4 1 - 1
18-03-2023 Concordia-W 5 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 1 - 2
18-03-2023 DZC '68 6 FC Bergh 7 3 - 7
18-03-2023 FC Dinxperlo 4 OBW 3 3 - 2
18-03-2023 Terborg 3 DZC '68 11 4 - 2
18-03-2023 AZSV 9 ZZC'20 6 4 - 1
11-03-2023 DZC '68 11 DZC '68 6 1 - 3
04-03-2023 OBW 4 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 2 - 2
04-03-2023 DZC '68 6 Terborg 3 1 - 0
04-03-2023 FC Dinxperlo 4 DZC '68 11 3 - 0
04-03-2023 AZSV 9 FC Bergh 7 1 - 4
04-03-2023 Concordia-W 5 OBW 3 3 - 9
25-02-2023 FC Bergh 7 FC Dinxperlo 4 4 - 0
25-02-2023 AZSV 9 Terborg 3 1 - 5
18-02-2023 AZSV 9 DZC '68 6 -
11-02-2023 FC Bergh 7 Concordia-W 5 1 - 2
11-02-2023 DZC '68 11 AZSV 9 0 - 2
11-02-2023 DZC '68 6 OBW 4 2 - 0
11-02-2023 ZZC'20 6 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 2 - 3
11-02-2023 Terborg 3 FC Dinxperlo 4 3 - 1
04-02-2023 OBW 4 ZZC'20 6 10 - 0
04-02-2023 Concordia-W 5 DZC '68 11 4 - 1
04-02-2023 FC Dinxperlo 4 DZC '68 6 0 - 4
04-02-2023 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 OBW 3 0 - 0
28-01-2023 DZC '68 11 OBW 3 0 - 8
28-01-2023 DZC '68 6 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 4 - 0
28-01-2023 OBW 4 FC Bergh 7 1 - 4
28-01-2023 Terborg 3 ZZC'20 6 8 - 0
28-01-2023 AZSV 9 Concordia-W 5 4 - 3
10-12-2022 Concordia-W 5 Terborg 3 3 - 11
10-12-2022 VIOD 3 (zat) DZC '68 11 6 - 3
10-12-2022 OBW 4 FC Dinxperlo 4 1 - 1
10-12-2022 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 FC Bergh 7 0 - 3
10-12-2022 ZZC'20 6 OBW 3 2 - 4
03-12-2022 DZC '68 11 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 0 - 5
03-12-2022 Terborg 3 VIOD 3 (zat) 4 - 2
03-12-2022 FC Dinxperlo 4 AZSV 9 0 - 0
26-11-2022 ZZC'20 6 DZC '68 11 2 - 6
26-11-2022 OBW 3 FC Bergh 7 5 - 3
26-11-2022 AZSV 9 OBW 4 2 - 0
26-11-2022 Concordia-W 5 FC Dinxperlo 4 1 - 1
26-11-2022 VIOD 3 (zat) DZC '68 6 3 - 4
19-11-2022 OBW 3 Concordia-W 5 1 - 0
12-11-2022 OBW 3 Terborg 3 2 - 1
12-11-2022 Concordia-W 5 OBW 4 8 - 4
12-11-2022 FC Bergh 7 DZC '68 11 5 - 2
12-11-2022 VIOD 3 (zat) AZSV 9 4 - 1
12-11-2022 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 FC Dinxperlo 4 0 - 4
12-11-2022 ZZC'20 6 DZC '68 6 0 - 8
05-11-2022 Concordia-W 5 VIOD 3 (zat) 0 - 1
05-11-2022 FC Dinxperlo 4 ZZC'20 6 9 - 1
05-11-2022 DZC '68 6 OBW 3 4 - 4
05-11-2022 OBW 4 DZC '68 11 8 - 3
05-11-2022 Terborg 3 FC Bergh 7 2 - 0
05-11-2022 AZSV 9 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 1 - 0
29-10-2022 VIOD 3 (zat) OBW 4 3 - 3
29-10-2022 OBW 3 FC Dinxperlo 4 4 - 2
29-10-2022 FC Bergh 7 DZC '68 6 2 - 6
29-10-2022 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 Concordia-W 5 0 - 2
29-10-2022 DZC '68 11 Terborg 3 0 - 8
29-10-2022 ZZC'20 6 AZSV 9 0 - 1
22-10-2022 FC Dinxperlo 4 Terborg 3 3 - 4
15-10-2022 Concordia-W 5 ZZC'20 6 5 - 2
15-10-2022 OBW 4 Terborg 3 2 - 10
15-10-2022 FC Dinxperlo 4 FC Bergh 7 1 - 1
15-10-2022 DZC '68 6 DZC '68 11 5 - 1
15-10-2022 VIOD 3 (zat) ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 1 - 1
15-10-2022 AZSV 9 OBW 3 3 - 5
11-10-2022 ZZC'20 6 VIOD 3 (zat) 1 - 5
08-10-2022 FC Bergh 7 AZSV 9 3 - 2
08-10-2022 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 OBW 4 2 - 1
08-10-2022 OBW 3 Concordia-W 5 -
08-10-2022 DZC '68 11 FC Dinxperlo 4 0 - 2
08-10-2022 Terborg 3 DZC '68 6 4 - 3
01-10-2022 OBW 4 DZC '68 6 3 - 3
01-10-2022 Concordia-W 5 FC Bergh 7 0 - 3
01-10-2022 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 ZZC'20 6 4 - 1
01-10-2022 VIOD 3 (zat) OBW 3 2 - 4
01-10-2022 AZSV 9 DZC '68 11 7 - 1
24-09-2022 OBW 3 ST Ulfse Boys/SDOUC zat2 6 - 1
24-09-2022 DZC '68 11 Concordia-W 5 0 - 6
24-09-2022 DZC '68 6 FC Dinxperlo 4 3 - 1
24-09-2022 FC Bergh 7 VIOD 3 (zat) 2 - 1
24-09-2022 Terborg 3 AZSV 9 3 - 1
24-09-2022 ZZC'20 6 OBW 4 0 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!