• OBW 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kruis, MartinOverige stafTeammanager
    Leeuwen, Erik vanMedische stafVerzorger
    Leferink, BasTechnische stafAss.-trainer/coach
    Peelen, MarcoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OBW 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS 23300100109
    2OBW 1320110556
    3Sprinkhanen 131026513
    4SV Babberich 13003016-160

    Poulestanden OBW 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS 126174580344655
    2MASV 126164677393852
    3VIOD 126156551272451
    4OBW 126155661392250
    5Grol 1261111456371944
    6Gendringen 126119663422142
    7VDZ 126106105147436
    8Pax 1269894243-135
    9SC Rheden 126102145371-1832
    10VVO 12677124951-228
    11FC Trias 126610104153-1228
    12Keijenburgse Boys 12657144278-3622
    13AD '69 12660203891-5318
    14Groessen 12633203890-5212

    Poulestanden OBW 1 (B10090 Mannen Achterhoek Cup 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOS B. 111003033
    2DZC '68 111002113
    3Silvolde11002113
    4OBW 111000003
    5Grol 110010000
    6AZSV100112-10
    7Longa '30 1100112-10
    8AZC 1100103-30

    Poulestanden OBW 1 (B10030 Mannen Achterhoek Cup ronde 3)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 111009093
    2AZC 111007073
    3AZSV11006153
    4Longa '30 111003033
    5Silvolde11003033
    6VIOS B. 111002113
    7OBW 111001013
    8Grol 100000000
    9SVGG 1100112-10
    1001100101-10
    11Doetinchem 1100103-30
    12Sp. Neede 1100103-30
    13Pax 1100116-50
    14H1100107-70
    15Varsseveld 1100109-90

    Poulestanden OBW 1 (B10100 Mannen Achterhoek Cup 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Silvolde11003033
    2DZC '68 111001013
    3OBW 1100101-10
    4VIOS B. 1100103-30

    Poulestanden OBW 1 (B10020 Mannen Achterhoek Cup ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    10111006153
    2Silvolde11005053
    3AZSV11004133
    4SDOUC 111004133
    5Doetinchem 111003033
    6Sp. Neede 111003033
    7VIOS B. 111003033
    8DZC '68 111002023
    9Grol 111002023
    10Pax 111003213
    11AZC 111001013
    12Longa '30 111002203
    13OBW 111001103
    14H111001103
    15Varsseveld 111000003
    16SVGG 100000000
    17FC Trias 110012200
    18DZSV 110011100
    19RKZVC 110011100
    20FC Eibergen 110010000
    21Be Quick Z. 1100123-10
    22FC Zutphen 1100101-10
    23SP Lochem 1100102-20
    24VIOD 1100102-20
    25AD '69 1100114-30
    26Gendringen 1100114-30
    27Kilder 1100103-30
    28SC Rijnland 1100103-30
    29Vorden 1100103-30
    30Ulftse Boys 1100116-50
    31VVG '25 1100105-50

    Poulestanden OBW 1 (B10000 Mannen Achterhoek Cup poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKZVC 122009546
    2OBW 1210112663
    3Sp. Neede 12002010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benen, SjorsTeamspeler
    Bergervoet, LeonTeamspeler
    Berntssen, PeterTeamspeler
    Gesthuizen, FreekTeamspeler
    Gesthuizen, WouterTeamspeler
    Heijstee, JurTeamspeler
    Heijstee, SwenTeamspeler
    Kruijs, StijnTeamspeler
    Kruis, NoutTeamspeler
    Meijer, Ian deTeamspeler
    Richter, RonaldTeamspeler
    Saija, RandyTeamspeler
    Terlouw, LucTeamspeler
    Uffing, KevinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.