• OBW 1 Veld Zondag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Kruis, MartinOverige stafTeammanager
    Leeuwen, Erik vanMedische stafVerzorger
    Leferink, BasTechnische stafAss.-trainer/coach
    Peelen, MarcoTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 mei. 14:00DCS 1 - OBW 1Sportpark Hengelder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 mei.OBW 1 - Pax 11 - 0
    13 mei.FC Trias 1 - OBW 12 - 2
    20 mei.OBW 1 - SC Rheden 17 - 3
  • Poulestanden OBW 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS 125173577314654
    2MASV 125163674363851
    3VIOD 125156450242651
    4OBW 125154658362249
    5Grol 1251011453361741
    6Gendringen 125109659411839
    7VDZ 125105104844435
    8Pax 1258893843-532
    9SC Rheden 125102135367-1432
    10VVO 12577114646028
    11FC Trias 125510103650-1425
    12Keijenburgse Boys 12547143876-3819
    13AD '69 12560193787-5018
    14Groessen 12533193686-5012

    Poulestanden OBW 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DCS 23300100109
    2OBW 1320110556
    3Sprinkhanen 131026513
    4SV Babberich 13003016-160

    Poulestanden OBW 1 (B10000 Mannen Achterhoek Cup poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKZVC 122009546
    2OBW 1210112663
    3Sportclub Neede 12002010-100

    Poulestanden OBW 1 (B10020 Mannen Achterhoek Cup ronde 2)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    10111006153
    2Silvolde11005053
    3AZSV11004133
    4SDOUC 111004133
    5Doetinchem 111003033
    6Sportclub Neede 111003033
    7VIOS B. 111003033
    8DZC '68 111002023
    9Grol 111002023
    10Pax 111003213
    11AZC 111001013
    12Longa '30 111002203
    13OBW 111001103
    14Witkampers 111001103
    15Varsseveld 111000003
    16SVGG 100000000
    17FC Trias 110012200
    18DZSV 110011100
    19RKZVC 110011100
    20FC Eibergen 110010000
    21Be Quick Z. 1100123-10
    22FC Zutphen 1100101-10
    23SP Lochem 1100102-20
    24VIOD 1100102-20
    25AD '69 1100114-30
    26Gendringen 1100114-30
    27Kilder 1100103-30
    28SC Rijnland 1100103-30
    29Vorden 1100103-30
    30Ulftse Boys 1100116-50
    31VVG '25 1100105-50

    Poulestanden OBW 1 (B10030 Mannen Achterhoek Cup ronde 3)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZC '68 111009093
    2AZC 111007073
    3AZSV11006153
    4Longa '30 111003033
    5Silvolde11003033
    6VIOS B. 111002113
    7OBW 111001013
    8Grol 100000000
    9SVGG 1100112-10
    1001100101-10
    11Doetinchem 1100103-30
    12Sportclub Neede 1100103-30
    13Pax 1100116-50
    14Witkampers 1100107-70
    15Varsseveld 1100109-90

    Poulestanden OBW 1 (B10090 Mannen Achterhoek Cup 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VIOS B. 111003033
    2DZC '68 111002113
    3Silvolde11002113
    4OBW 111000003
    5Grol 110010000
    6AZSV100112-10
    7Longa '30 1100112-10
    8AZC 1100103-30

    Poulestanden OBW 1 (B10100 Mannen Achterhoek Cup 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Silvolde11003033
    2DZC '68 111001013
    3OBW 1100101-10
    4VIOS B. 1100103-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Benen, SjorsTeamspeler
    Bergervoet, LeonTeamspeler
    Berntssen, PeterTeamspeler
    Cornelissen, CasTeamspeler
    Gesthuizen, FreekTeamspeler
    Gesthuizen, WouterTeamspeler
    Heijstee, JurTeamspeler
    Heijstee, SwenTeamspeler
    Kruijs, StijnTeamspeler
    Kruis, NoutTeamspeler
    Meijer, Ian deTeamspeler
    Richter, RonaldTeamspeler
    Saija, RandyTeamspeler
    Terlouw, LucTeamspeler
    Uffing, KevinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.