• Staf

    NaamRolFunctie
    Kilinc, MuratTechnische stafTrainer/coach
    Kolkman, MarcelTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kolkman, MarcelOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berntssen, PeterTeamspeler
    Bomers, MikeTeamspeler
    Eikelder, Mick tenTeamspeler
    Gerritsen, DaanTeamspeler
    Hengeveld, JesseTeamspeler
    Hubers, JoeyTeamspeler
    Jansen, SiebeTeamspeler
    Overgoor, SamTeamspeler
    Reijmer, RickTeamspeler
    Verhoeven, TimoTeamspeler
    Waal, Thom van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 12:00OBW 2 - Trekvogels 2Sportpark Hengelder
    9 feb. 11:00Union 2 - OBW 2Sportpark De Kluis
    16 feb. 12:00OBW 2 - VIOD 2Sportpark Hengelder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.SML 2 - OBW 22 - 1
  • Poulestanden OBW 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW 23210173147
    2SV Basteom 231115504
    3VVO 2310279-23
    4Beekbergen 23102416-123

    Poulestanden OBW 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Silvolde 21393144212330
    2Union 213100338201830
    3Woezik 21392230102029
    4Trekvogels 2137333325824
    5Leones 2136343425921
    6VIOD 2136253230220
    7De Bataven 2136252524120
    8SML 2135171527-1216
    9Spero 2134362827115
    10OBW 2133371933-1412
    11VDZ 2132562828011
    12Columbia 2133281937-1811
    13SC Bemmel 2122372034-149
    14AZC 2121291741-245

    Poulestanden OBW 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 211009093
    2Jonge Kracht 211008173
    3Spero 211007163
    4Bennekom 211005053
    5SDC Putten 311004043
    6AVW '66 211004223
    7Juliana '31 211003123
    8VVOP 211002023
    9DVC '26 211002113
    10De Treffers 211002113
    11Trekvogels 211002113
    12Woezik 211003303
    13DVOL 211001103
    14SC Bemmel 211001103
    15Leones 210013300
    16RKHVV 210011100
    17De Bataven 210011100
    18Juliana '31 2100112-10
    19SC Millingen 2100112-10
    20Varsseveld 2100112-10
    21MASV 3100124-20
    22Brakkenstein 3100113-20
    23SDV Barneveld 2100102-20
    24Columbia 2100104-40
    25Advendo '57 2100105-50
    26VDZ 2100117-60
    27OBW 2100118-70
    28Groen Wit '62 2100109-90