• Staf

    NaamRolFunctie
    Kilinc, MuratTechnische stafTrainer/coach
    Kolkman, MarcelTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Kolkman, MarcelOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berntssen, PeterTeamspeler
    Bomers, MikeTeamspeler
    Eikelder, Mick tenTeamspeler
    Gerritsen, DaanTeamspeler
    Hengeveld, JesseTeamspeler
    Hubers, JoeyTeamspeler
    Jansen, SiebeTeamspeler
    Overgoor, SamTeamspeler
    Reijmer, RickTeamspeler
    Verhoeven, TimoTeamspeler
    Waal, Thom van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19-04 AFGELASTLeones 2 - OBW 2Sportpark Het Zijvond
    26-04 AFGELASTOBW 2 - AZC 2Sportpark Hengelder
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OBW 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW 23210173147
    2SV Basteom 231115504
    3VVO 2310279-23
    4Beekbergen 23102416-123

    Poulestanden OBW 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Silvolde 217133155243142
    2Union 217130448252339
    3Woezik 216102435171832
    4Trekvogels 2178454234828
    5Leones 2168354133827
    6De Bataven 2178363229327
    7VIOD 2178274236626
    8SML 2177282737-1023
    9Spero 2176384435921
    10SC Bemmel 2164393447-1315
    11OBW 21743102348-2515
    12Columbia 21642102545-2014
    13VDZ 2162683138-712
    14AZC 21622122354-317

    Poulestanden OBW 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Voorwaarts T 211009093
    2Jonge Kracht 211008173
    3Spero 211007163
    4Bennekom 211005053
    5SDC Putten 311004043
    6AVW '66 211004223
    7Juliana '31 211003123
    8VVOP 211002023
    9DVC '26 211002113
    10De Treffers 211002113
    11Trekvogels 211002113
    12Woezik 211003303
    13DVOL 211001103
    14SC Bemmel 211001103
    15Leones 210013300
    16RKHVV 210011100
    17De Bataven 210011100
    18Juliana '31 2100112-10
    19SC Millingen 2100112-10
    20Varsseveld 2100112-10
    21MASV 3100124-20
    22Brakkenstein 3100113-20
    23SDV Barneveld 2100102-20
    24Columbia 2100104-40
    25Advendo '57 2100105-50
    26VDZ 2100117-60
    27OBW 2100118-70
    28Groen Wit '62 2100109-90