• OBW 3 zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koenders, StanOverige stafTeammanager
    Welling, MilanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aaldering, RemcoTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beunk, AidanTeamspeler
    Bindsbergen, Sten vanTeamspeler
    Bremer, MikeTeamspeler
    Gonzalez Arango, John DavidTeamspeler
    Goris, RensTeamspeler
    Huibers, StefTeamspeler
    Kaal, BasTeamspeler
    Keurntjes, ThijsTeamspeler
    Meeuws, JurreTeamspeler
    Mwoka, BobTeamspeler
    Reus, Tom deTeamspeler
    Schaik, Wesley vanTeamspeler
    Swaters, DaveTeamspeler
    Witjes, BramTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 15:00OBW 3 - AVW '66 5Sportpark Hengelder
    8 feb. 14:30OBW 3 - OBW 2Sportpark Hengelder
    15 feb. 14:30De Paasberg 5 - OBW 3Sportpark De Paasberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 jan.DVC'26 4 zat - OBW 30 - 10
    18 jan.OBW 3 - Lunteren 55 - 4
  • Poulestanden OBW 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW 33300335289
    2SV Basteom 2320113766
    3DZC '68 93102320-173
    4VIOD 4 (zat)3003522-170

    Poulestanden OBW 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W 21190233201327
    2DVV 41180341281324
    3De Paasberg 5770039142521
    4OBW 397025094121
    5FC Bergh 41070363273621
    6AVW '66 5104152930-113
    7DVC'26 3 zat114162637-1113
    8OBW 2114162744-1713
    9DVC'26 4 zat114162545-2013
    10AVW '66 6113172658-3210
    11ESA 1093061829-119
    12DVOV 4102173336-37
    13RKPSC 2 zaterdag110291649-332

    Poulestanden OBW 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 51100100103
    2SDS' 55 411006243
    3Trekvogels 811006243
    4De Paasberg 411005143
    5Columbia 311005323
    6Lunteren 811003213
    7vv Ede/Victoria 611002113
    8OBW 311002113
    9AVW '66 611005503
    10WVW 211004403
    11Orion 311002203
    12Leones 300000000
    13De Paasberg 500000000
    14Lunteren 710015500
    15Fortissimo 510014400
    16Uchta 310012200
    17SVHA 3100123-10
    18Lunteren 6100112-10
    19RODA '28 2100112-10
    20vv Ede/Victoria 3100135-20
    21ESA 9100126-40
    22Groen Wit '62 7100126-40
    23Arnhemia 3100115-40
    24Prins Bernhard 31001010-100

    Poulestanden OBW 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Paasberg 411009363
    2WVW 211005143
    3AVW '66 611003033
    4OBW 311005413
    5Leones 311003213
    6Lunteren 800000000
    7Trekvogels 800000000
    8Lunteren 5100145-10
    9De Paasberg 5100123-10
    10SDS' 55 4100103-30
    11Orion 3100115-40
    12Columbia 3100139-60

    Poulestanden OBW 3 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 600000000
    2Leones 300000000
    3Lunteren 800000000
    4OBW 300000000
    5De Paasberg 400000000
    6Trekvogels 800000000
    7WVW 200000000