• OBW 3 zaterdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koenders, StanOverige stafTeammanager
    Welling, MilanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aaldering, RemcoTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beunk, AidanTeamspeler
    Bindsbergen, Sten vanTeamspeler
    Bremer, MikeTeamspeler
    Gonzalez Arango, John DavidTeamspeler
    Goris, RensTeamspeler
    Huibers, StefTeamspeler
    Kaal, BasTeamspeler
    Keurntjes, ThijsTeamspeler
    Meeuws, JurreTeamspeler
    Mwoka, BobTeamspeler
    Reus, Tom deTeamspeler
    Schaik, Wesley vanTeamspeler
    Swaters, DaveTeamspeler
    Witjes, BramTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11-04 AFGELASTAVW '66 6 - OBW 3Sportpark Hamerden
    18-04 AFGELASTOBW 3 - DVC'26 3 zatSportpark Hengelder
    21-04 AFGELASTDe Paasberg 5 - OBW 3Sportpark De Paasberg
    25-04 AFGELASTDVOV 4 - OBW 3Sportpark De Pinkenberg
    02-05 AFGELASTOBW 3 - FC Bergh 4Sportpark Hengelder
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OBW 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OBW 33300335289
    2SV Basteom 2320113766
    3DZC '68 93102320-173
    4VIOD 4 (zat)3003522-170

    Poulestanden OBW 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W 215101445301531
    2OBW 31391372155728
    3De Paasberg 5990046182827
    4FC Bergh 41390472353727
    5DVV 41482446341226
    6AVW '66 5146353533221
    7OBW 2155373451-1718
    8DVC'26 4 zat155283454-2017
    9AVW '66 6155283863-2517
    10DVC'26 3 zat124172640-1413
    11DVOV 4134184146-513
    12ESA 10124082345-2212
    13RKPSC 2 zaterdag1402122068-482

    Poulestanden OBW 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lunteren 51100100103
    2SDS' 55 411006243
    3Trekvogels 811006243
    4De Paasberg 411005143
    5Columbia 311005323
    6Lunteren 811003213
    7vv Ede/Victoria 611002113
    8OBW 311002113
    9AVW '66 611005503
    10WVW 211004403
    11Orion 311002203
    12Leones 300000000
    13De Paasberg 500000000
    14Lunteren 710015500
    15Fortissimo 510014400
    16Uchta 310012200
    17SVHA 3100123-10
    18Lunteren 6100112-10
    19RODA '28 2100112-10
    20vv Ede/Victoria 3100135-20
    21ESA 9100126-40
    22Groen Wit '62 7100126-40
    23Arnhemia 3100115-40
    24Prins Bernhard 31001010-100

    Poulestanden OBW 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Paasberg 411009363
    2WVW 211005143
    3AVW '66 611003033
    4OBW 311005413
    5Leones 311003213
    6Lunteren 800000000
    7Trekvogels 800000000
    8Lunteren 5100145-10
    9De Paasberg 5100123-10
    10SDS' 55 4100103-30
    11Orion 3100115-40
    12Columbia 3100139-60

    Poulestanden OBW 3 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 600000000
    2Leones 300000000
    3Lunteren 800000000
    4OBW 300000000
    5De Paasberg 400000000
    6Trekvogels 800000000
    7WVW 200000000