• OBW 5

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bergervoet, NielsTeamspeler
    Broek, Fred v.d.Teamspeler
    Diesvelt, HarmTeamspeler
    Gardien, MarcTeamspeler
    Kaal, TonnieTeamspeler
    Kuppens, MaartenTeamspeler
    Leferink, BasTeamspeler
    Otten, EdwinTeamspeler
    Siccama, BobTeamspeler
    Wijs, Ivo deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    05-04 AFGELASTEldenia 5 - OBW 5Sportpark Elden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden OBW 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Concordia-W 4320113586
    2SDZZ 232017436
    3DCS 5310245-13
    4OBW 53102414-103

    Poulestanden OBW 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 4970232171521
    2Eldenia 5106133123819
    3HAVO 3106132923619
    4Jonge Kracht 596032722518
    5De Bataven 595043425915
    6RKHVV 694053224812
    7RKHVV 5112362132-119
    8OBW 5112362743-169
    9GVA 3102081236-246