• Bestuur & Werkgroepen

    Algemeen Bestuur Werkgroep E-mail
    Voorzitter Nico Ruikes Kantine Beheer voorzitter@obw.nl
    Secretaris Erik Lubbers Accommodatie info@obw.nl
    Penningmeester Martin Bloemberg Financiën penningmeester@obw.nl
    Lid Maxim Wolters Technische Commissie abvoetbalzaken@obw.nl
    Lid Roel Tinneveld Sponsoring sponsoring@obw.nl
    Lid Chris van Brero Voetbalzaken Facilitair accommodatie@obw.nl
    Lid Suzanne van Essen PR/Communicatie communicatie@obw.nl
           
    Werkgroep Financieel Verantwoordelijkheden E-mail
    Penningmeester Martin Bloemberg Penningmeester penningmeester@obw.nl
    Lid Theo Jansen Debiteuren/Crediteuren facturen@obw.nl
    Lid   Fin. administratie  
    Lid Frank Jansen Contributies  
    Lid      
           
    Werkgroep Sponsoring Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Roel Tinneveld Verantwoordelijke algemeen sponsoring@obw.nl
    Lid Jan Janssen Relatiebeheer sponsoring@obw.nl
    Lid Herman Ariës Relatiebeheer  
    Lid Otto Vonk Relatiebeheer/wedstrijdballen  
    Lid Koen Ariës Relatiebeheer  
    Lid Sjors Benen Relatiebeheer  
    Lid Joost ter Heerdt Adviseur  
    Lid  Theo Staring Cruciale ondersteuner  
           
    Werkgroep Facilitair Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Chris van Brero Facilitair voetbal@obw.nl
    Lid Jan van Wijlick Facilitair (o.a. Kleding) voetbal@obw.nl
    Lid Berry Middelkoop Ontvangstruimte weekend  
    Lid Niels Eenink ICT/Systeembeheer systeembeheer@obw.nl
    Lid Jos Visser Wedstrijdsecr. Senioren wedstrijden@obw.nl
    Lid Erik Lubbers Wedstrijdsecr. Jeugd wedstrijden@obw.nl
    Lid Michiel Lubbers Scheidsrechterscommissie scheidsrechters@obw.nl
           
    Werkgroep Accommodatie Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Chris van Brero Accommodatie accommodatie@obw.nl
    Lid Erik Lubbers    
    Lid      
    Lid      
           
    Werkgroep PR/Communicatie Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Suzanne van Essen PR/Communicatie communicatie@obw.nl
    Evenementencom. Bart Schennink Evenementencommissie evenementen@obw.nl
    Redactie Update Lotte Reijmer OBW-Update communicatie@obw.nl
    Internetcommissie Marco Reichwein Verantwoordelijke internet internet@obw.nl
           
    Werkgroep Voetbalzaken Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Maxim Wolters Verantwoordelijke algemeen abvoetbalzaken@obw.nl
    Hoofd TC-Jeugd Joris Rutjes Aanspreekpunt jeugd tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Bob Siccama JO-19 en JO-17 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Edwin Aaldering JO-19 en JO-17 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Edwin Opdam JO-15 en JO-13 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Mark Dumoré JO-15 en JO-13 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Hans Bender JO-11 en JO-10 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Jeroen Koks JO-11 en JO-10 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Erwin Medze Kleuters t/m JO-9 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Rene Zweers Kleuters t/m JO-9 tcjeugd@obw.nl 
    Lid TC-Jeugd Maarten Kuppens MO17 en MO15 meidenvoetbal@obw.nl
    TC-senioren Robin Gardien Aanspreekpunt spelers tcjeugd@obw.nl 
    TC-senioren Niek Tinneveld    
    TC-senioren Duke Zapp