• Bestuur & Werkgroepen

    Algemeen Bestuur Werkgroep E-mail
    Voorzitter (a.i) Chris van Brero   voorzitter@obw.nl
    Voorzitter (a.i) Secretaris Erik Lubbers   info@obw.nl
    Penningmeester Martin Bloemberg Financien penningmeester@obw.nl
    Lid Chris van Brero Voetbalzaken abvoetbalzaken@obw.nl
    Lid Roel Tinneveld Sponsoring sponsoring@obw.nl
    Lid Sander Bekker Accommodatie accommodatie@obw.nl
    Lid Suzanne v. Essen PR/Communicatie communicatie@obw.nl
           
    Werkgroep Financieel Verantwoordelijkheden E-mail
    Penningmeester Martin Bloemberg Penningmeester penningmeester@obw.nl
    Lid Theo Jansen Debiteuren/Crediteuren facturen@obw.nl
    Lid   Fin. administratie  
    Lid Frank Jansen Contributies  
    Lid Ben Gesthuizen Ledenadministratie  
           
    Werkgroep Sponsoring Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Roel Tinneveld Verantwoordelijke algemeen sponsoring@obw.nl
    Lid Jan Janssen Relatiebeheer sponsoring@obw.nl
    Lid Herman Aries Relatiebeheer  
           
    Lid Marcel Vogel Nieuwe sponsoren  
    Lid  Joost ter Heerdt Adviseur  
    Lid Theo Staring Cruciale ondersteuner  
           
           
    Werkgroep Facilitair Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Chris van Brero Facilitair voetbal@obw.nl
    Lid Sander Bekker Facilitair (o.a. Kleding) voetbal@obw.nl
    Lid Berry Middelkoop Ontvangstruimte weekend  
    Lid Niels Eenink ICT/Systeembeheer systeembeheer@obw.nl
    Lid Jos Visser Wedstrijdsecr. Senioren wedstrijden@obw.nl
    Lid Erik Lubbers Wedstrijdsecr. Jeugd wedstrijden@obw.nl
    Lid Michiel Lubbers Scheidsrechterscommissie scheidsrechters@obw.nl
           
    Werkgroep Accommodatie Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Sander Bekker Accommodatie accommodatie@obw.nl
    Lid Chris van Brero    
    Lid      
    Lid      
           
    Werkgroep PR/Communicatie Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Suzanne v. Essen PR/Communicatie communicatie@obw.nl
    Evenementencom. Bart Schennink Evenementencommissie evenementen@obw.nl
    Redactie Update Lotte Reijmer OBW-Update communicatie@obw.nl
    Internetcommissie Marco Reichwein Verantwoordelijke internet internet@obw.nl
           
    Werkgroep Voetbalzaken Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Chris van Brero Verantwoordelijke algemeen abvoetbalzaken@obw.nl
    Hoofd TC-Jeugd Joris Rutjes Aanspreekpunt jeugd tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Bob Siccama JO19 - JO17 - JO15 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Edwin Aaldering JO19 - JO17 - JO15 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Hans Bender JO13 - JO12 - JO11 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Jeroen Koks JO13 - JO12 - JO11 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Erwin Medze JO10 - JO09 - JO08 tcjeugd@obw.nl
    Lid TC-Jeugd Rene Zweers JO10 - JO09 - JO08  tcjeugd@obw.nl 
    Lid TC-Jeugd Sander Stegeman JO07 - Kleuters tcjeugd@obw.ml
    Lid TC-Jeugd Maarten Kuppens Dames en Meiden m.kuppens@rijnijssel.nl
    TC-senioren Robin Gardien Aanspreekpunt spelers  
    TC-senioren Niek Tinneveld    
           
           
           
    Werkgroep SVO DCS/OBW Verantwoordelijkheden E-mail
    Bestuurslid Roel Tinneveld SVO sponsoring@obw.nl
    Bestuurslid Haico Moller SVO  
    Lid Marcel Vogel Randzaken  
    Lid Maarten Kuppens Technisch Coordinator  
    Lid Sandy Derksen Technisch Coordinator  
    Lid Sarah Gardien Technisch Coordinator  
    Lid Veronique Geurts Technisch Coordinator