Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 okt 20:00 OBW 1 SV Babberich 1 (zon)
30 okt 8:30 OBW JO12-1 SML JO12-1
30 okt 8:30 SJO Rijnland-Gelders Eiland JO11-3JM OBW JO11-3
30 okt 8:30 OBW JO9-2 Sc Westervoort JO9-1
30 okt 8:30 OBW JO8-2 VIOD JO8-3JM
30 okt 8:30 DCS JO8-2JM OBW JO8-3
30 okt 8:30 SVO DCS/OBW MO11-1 RKHVV MO11-2
30 okt 8:45 OBW JO7-2 Eldenia JO7-2
30 okt 8:45 DVC'26 JO7-3JM OBW JO7-3
30 okt 8:55 DCS JO7-1 OBW JO7-3
30 okt 9:00 SVO DCS/OBW MO11-2 De Bataven MO11-1
30 okt 9:05 DVC '26 JO7-1JM OBW JO7-2
30 okt 9:05 OBW JO7-3 Sportclub Groessen JO7-3
30 okt 9:45 DCS JO12-2 OBW JO12-3
30 okt 9:45 AZSV JO11-1JM OBW JO11-1
30 okt 9:45 DVV JO8-1 OBW JO8-1
30 okt 10:00 Dierense Boys JO10-1 OBW JO10-2
30 okt 10:00 OBW JO8-4 sv Loil JO8-1
30 okt 10:00 OBW JO7-1 SJO Rijnland - Gelders Eiland JO7-1JM
30 okt 10:10 DVC '26 JO7-4 OBW JO7-1
30 okt 10:15 OBW JO13-1 DZC '68 JO13-2
30 okt 10:20 OBW JO7-1 Sportclub Groessen JO7-2
30 okt 10:30 SJO Rijnland-Gelders Eiland JO9-1JM OBW JO9-3
30 okt 10:30 OBW JO8-5 v.v. Dieren JO8-3
30 okt 11:00 GSV '38 JO15-1JM OBW JO15-2
30 okt 11:00 OBW JO9-1 DVC '26 JO9-1JM
30 okt 11:30 OBW JO10-1 ESA JO10-1
30 okt 11:30 RKHVV JO9-5JM OBW JO9-4
30 okt 11:45 SC Doesburg JO12-1 OBW JO12-2
30 okt 11:45 FC Eibergen MO13-1 SVO DCS/OBW MO13-1
30 okt 12:00 OBW JO11-2 ST Terborg/Silvolde JO11-1
30 okt 12:00 SVO DCS/OBW MO15-1 FC Zutphen MO15-3
30 okt 12:30 OBW JO19-1 v.v. Dieren JO19-1
30 okt 12:30 ST Terborg/Silvolde JO15-1JM OBW JO15-1
30 okt 13:00 OBW JO15-3 VDZ MO15-1
30 okt 13:30 DVC'26 3 zat OBW 4
30 okt 14:30 OBW 2 Etten 2
30 okt 14:45 Sc Westervoort MO19-1 SVO DCS/OBW MO19-1
30 okt 15:00 OBW 1 Sportclub Deventer 1
30 okt 15:00 FC Bergh 5 OBW 3
30 okt 15:00 S.V. Kilder JO19-2 OBW JO19-3
30 okt 15:15 DVC '26 JO19-1 OBW JO19-2
30 okt 15:15 OBW JO17-1 Varsseveld JO17-1
31 okt 9:30 OBW 4 FC Jeugd 3
31 okt 9:30 OBW 5 SDZZ 2
31 okt 9:30 SVO DCS/OBW VR2 SC Rheden VR1
31 okt 10:00 Spero 2 OBW 2
31 okt 10:30 FC Bergh 2 OBW 3
31 okt 10:30 VVG '25 3 OBW 6
31 okt 11:45 OBW 7 Angerlo Vooruit 3
31 okt 14:00 Doetinchem 1 OBW 1
31 okt 14:30 SVO DCS/OBW VR1 DVC '26 VR2
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!