Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Commissies

Commissies

Werkgroep Financieel Verantwoordelijkheden E-mail
Penningmeester Martin Bloemberg Penningmeester penningmeester@obw.nl
Lid Theo Jansen Debiteuren/Crediteuren facturen@obw.nl
Lid Vacant Fin. administratie  
Lid Frank Jansen Contributies  
Lid Ben Gesthuizen Ledenadministratie  
       
Werkgroep Sponsoring Verantwoordelijkheden E-mail
Bestuurslid Roel Tinneveld Verantwoordelijke algemeen sponsoring@obw.nl
Lid Jan Janssen Relatiebeheer sponsoring@obw.nl
Lid Herman Ariës Relatiebeheer  
       
Lid Marcel Vogel Nieuwe sponsoren  
Lid  Joost ter Heerdt Adviseur  
Lid Theo Staring Cruciale ondersteuner  
       
Werkgroep Facilitair Verantwoordelijkheden E-mail
Bestuurslid Chris van Brero Facilitair voetbal@obw.nl
Lid Sander Bekker Facilitair (o.a. Kleding) accommodatie@obw.nl
Lid Berry Middelkoop Ontvangstruimte weekend  
Lid Niels Eenink ICT/Systeembeheer systeembeheer@obw.nl
Lid Erik Lubbers Wedstrijdsecretaris wedstrijden@obw.nl
Lid Michiel Lubbers Scheidsrechterscommissie scheidsrechters@obw.nl
       
Werkgroep Accommodatie Verantwoordelijkheden E-mail
Bestuurslid Sander Bekker Accommodatie accommodatie@obw.nl
Lid Chris van Brero    
Lid      
Lid      
       
Werkgroep PR/Communicatie Verantwoordelijkheden E-mail
Bestuurslid Suzanne v. Essen PR/Communicatie communicatie@obw.nl
Evenementencom. Bart Schennink Evenementencommissie evenementen@obw.nl
Redactie Update Lotte Reijmer OBW-Update communicatie@obw.nl
Internetcommissie     internet@obw.nl
       
Werkgroep Voetbalzaken Verantwoordelijkheden E-mail
Bestuurslid Chris van Brero Verantwoordelijke algemeen abvoetbalzaken@obw.nl
Hoofd TC-Jeugd Joris Rutjes Aanspreekpunt jeugd tcjeugd@obw.nl
Lid TC-Jeugd Bob Siccama JO19 - JO17 - JO15  
Lid TC-Jeugd Edwin Aaldering JO19 - JO17 - JO15  
Lid TC-Jeugd Jeroen Koks JO13 - JO12  
Lid TC-Jeugd Erwin Medze JO11 - JO10 - JO09  
Lid TC-Jeugd Rene Zweers JO11 - JO10 - JO09  
Lid TC-Jeugd Sander Stegeman JO08 - JO07 - Kleuters  
Lid TC-Jeugd Maarten Kuppens Dames en Meiden info@svo-dcs-obw.nl
TC-senioren Robin Gardien Aanspreekpunt spelers  
       
Werkgroep SVO DCS/OBW Verantwoordelijkheden E-mail
Voorzitter/secretaris Maarten Kuppens SVO info@svo-dcs-obw.nl
Penningmeester Ewald ten Brinke SVO penningmeester@svo-dcs-obw.nl
Sponsoring Marcel Vogel Sponsoring sponsoring@svo-dcs-obw.nl
Lid Sandy Derksen Technisch Coördinator Senioren tc-senioren@svo-dcs-obw.nl
Lid Erik Buunk Technisch Coördinator MO19 - MO17 tc-bovenbouw@svo-dcs-obw.nl
Lid Freek Aalbers Technisch Coördinator MO15 - MO13 tc-onderbouw@svo-dcs-obw.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!